Září 2008

Seká se mi blog..:(

30. září 2008 v 20:43 | nightbutterfly |  O mym blogu
Čawky lidi..Strašně mě štvou tady ty články prostě se to nějak zaseklo..mno ale je pravda že nejsem sama komu se to takhle podělalo..tak snad to brzo spravěj..Jinak sou ty články pod rubrikama..njn je v tom prostě bordel..:(

5.Kolo SONB hlásněte for me..:)

29. září 2008 v 20:28 | nightbutterfly |  Hlásnete?
Lidi..mno já vim že je to fakt blbí no ale už sou to snad jen poslední dvě kola..tak jesti chcete tak pro mě můžete hlásnout tady..:))
Fakt mocinky děkuju že mi dáváte hlasy..Jo a zapojujte se do bleskovky tady!!

Návštěvnost..(22.9. 2008 - 28.9. 2008)

29. září 2008 v 13:40 | nightbutterfly |  Návštěvnost
Návštěvnost!!!-no prostě super..:))
Pondeli: 22
Utery: 26
Streda: 42
Ctvrtek: 38
Patek: 23
Sobota: 34
Nedele: 41
Celkem: 226

Jonas Brothers♥♥

29. září 2008 v 12:00 Osobnosti
Naprostá mánie v celé Americe! Kam vkročí bráchové Kevin, Joe a Nicktam se ozývá jen ječení fanynek - prostě jako TH mánie u nás v Evropě. Díky své stejnojmenné desce,kterou tito bráchové z New Jersey vydali loni v létě (2007) , získali navždy srdce obrovského zástupu holek.Jejich nový singl "S.O.S." má taky obrovský hitový potenciál. Fanoušci naprosto milují look kluků i jejich pop rockový styl. Tohle trio už spolu hraje od roku 2005 a jako předskokani už vystupovali třeba před Kelly Clarkson nebo Miley Cyrus.
S.O.S...
Upaaa..suprový songec!!

Další výtvory Viktorie..♥

29. září 2008 v 11:00 | google.. |  Viktoria Frances
Čawky tak sem se koukala na googlu na další překrásné obrazy Vikorie..Fakt nádherný..klik celý článek..↓↓↓

•Hororové příběhy!!•

29. září 2008 v 10:00 | nightbutterfly |  Chcete se bát?..Click↓..→Hororové příběhy..
Záhadný stařík
Tenkrát mi bylo 9 let. Byli jsme na návštěvě u příbuzných v Německu. Sluníčko krásně svítilo, senza příležitost někam vyrazit. Tak jsme se sestřenkou popadly kola a jely. Prostě někam, kde je hezky. Dojely jsme do lesa, u kterého byl na kraji starý park. První pohled byl strašidelný a mrazivý, ale co, vlezly jsme tam. Já jsem omylem zabouchla starobylá vrátka, které se málem rozbily. Prohlížely jsme si to tajemné místečko. Po chvilce něco šustlo. Myslely jsme, že je to nějaké zvíře, ale ne! Za chvíli z keře vylítnul podivný stařík a něco na nás zakřičel, ale my jsme mu nerozuměly a stály jsme jak opařené na tom samém místě. Samo, že jsem začali křičet a potom zdrhat, ale nemohly jsme otevřít tu zatracenou branku. Koukala jsem na toho muže, zatím co sestřenka se mermomocí snažila přesvědčit tu branku, aby povolila. Ten stařík byl malý a ušmudlaný. V roce něco držel. Pytel! Byl ode mne tak půl metru a já myslela, že mě do toho pytle strčí. Záhadně branka povolila a my jsme o 106 jely z toho lesa ven. Něco za námi křičel, ale nerozuměly jme mu. Nikdy bych se tam už nevrátila! Potom jsme zjistili, že v tom lese byla nalezena v pytli mrtvá holčička! :-(
VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ:Dne 21.2. jsem šla ke své kamarádce kláře.dohodli jsme se že budeme vyvolávat ducha boženy němcové!!!všechno se vyvíjelo jak mělo a přišla otázka-ublížíš nám???ona ´že ano!!!zeptalyjsme se jestli se nám ukáže a najednou se v televizy ukázal neznámý obličej!byla to snad ona?asi ano.potom se nám ještě zjevila na láhvy od koly a mi vůbecnevěděly co dělat!najednou se náš čarovný kámen začal hýbat a napsal-7let od úmrtí báry.že by divá bára?už byl čas božku odvolat a tak jsme jí tedy odvolali.byly jsme pak vyvenčit psa a pak spát.kláře v jedenáct zazvonil v 11:59budík ale neměla ho natažený!a mě začal zase v 4:14 podivně chrčel.Obě jsme měli strach ,co se stane dál.Ráno když jsme šli do školy se nám sám od sebe přivolal výtah.od té doby čekáme co příde dál!!!a radíme vám DUCHY NEVYVOLÁVEJTE!!!
DUCH MRTVÉ:Jednou když jsme si chtěly pokecat s kámoškou někde kde nikdo neni,vydali jsme se k opuštěnému domu,kde svítila pouliční lampa.bylo devět hodin večer.sedly jsme si na pouliční schody a povídaly si.V tom jsme něco podivného uslyšela a kámoška i něco vyděla.rychle jsme se sebraly a utíkaly pryč!!!Když jsme se dostaly až k našemu domu Bárami řekla že když jí bylo deset le ,tak na zastávce před tím domem někdo zavraždil nějakou mladou dívku!!!

Diplomek od mého 14.eSbénka..:)

29. září 2008 v 7:23 | nightbutterfly |  CeNkY for me..
Sem dostala takovejhle krásnej diplomek..Od mýho 14.esbénka..:))

Jsem v 1.kole BPS!

28. září 2008 v 16:33 | nightbutterfly |  Hlásnete?
Ahojec všichni..jsem v 1.kole BPS(velké fotografické soutěže)..Takže bych potřebovala docela nutně hlásek takže tady..:O)..Protože hlasovat se může jen do čtvrtka..:(
1.kolo je o našich domácích mazlíčcích a já tam mám mýho milovanýho Jacka♥♥(kočičku)Kdyžtak jsem tam jako (x..AjuL!nA..x)..Mocinky děkuju..

Bleskovka ll o.3 -KONEC-

28. září 2008 v 15:15 | nightbutterfly |  Bleskajdy→aneb za pár odpovědí diplom..
♥Končí měsíc a já dlouho neudělala bleskowku♥..Takže tady jí máte..!!beru prvních 5 lídí!!..:)
1.Čusíík..♥
2.Jak se máš?..♥
3.Jak se menuješ?..♥
4.Jsi ♀/♂?
5.Jaké roční období máš neradši?..♥
6.V jakém státě by si chtěl/a žít?..♥
7.Máš rád/a podzim?..♥
8.Hraješ na nějakej hudební nástroj ♪♫♪?
9.Máš radši glitterky / diplomky?..♥
10.Co chceš na glitterku / diplomek?..♥

Dwa moc nice songy..

28. září 2008 v 10:30 | youtube.com |  Songy(videa)
Tyhle dva songy prostě uplně lovuju..↓↓↓
Pearl Harbor-

There You'll Be


Helena Zeťová-

Love Me Again


Hlasujte for me ve 4.kole Sonb♥

27. září 2008 v 22:23 | nightbutterfly |  Hlásnete?
Postoupila jsem do 4.Kola SONB..Kdyžtak hlasy SEM..Sem tam jako (x..AjuL!nA..x) ..Předem díky..

Malý talenti..

27. září 2008 v 21:32 | youtube.com |  LoLeC videa u kterejch je fakt [prdel]..xD
Čawky..Tak sem brouzdala po youtube.com a narazila jsem na tyhlety malý šikovný dětišky..Fakt šikovný..se jukněte a napište do komentů..:)
Jodlování..U ničeho jinýho sem se takhle nenatlemila..:D↓↓↓

Malá šestiletá holčička s překrásnym hlasem..poslechněte si ji..↓↓↓


A ještě dva malý talenti..Fakt to stojí zato..↓↓↓


A poslední 10Holčička s fakt hustym hlasem..↓↓↓Jak se máte?

27. září 2008 v 20:18 | nightbutterfly |  Černobílé dny jedné neobyčejně obyčejné puberťačky..
Ahojky lidi..Moc se omlouvám že sem sem nedala za posledních pár dní žádnej článek ale zasekával se mi net..Včera jsme se školou měli závody proti okolním vesnicím..Sem myslela že umřu 600m a skok do písku..pak ještě hod krikeťákem a 60m..Ale aspoň sme skončili na 2.místě sice ze 3..:D..Ale snaha se cení..:)Před chvilkou sem našla čtyřlístek..tak že bych měla jednou štěstí..:))A co vy,jak se máte?..Kdyžtak napište do komentů↓↓↓↓↓..

1.kolo SONB!

23. září 2008 v 18:52 | nightbutterfly |  Sonb
Pro účastníky SONB!..↓↓↓↓↓↓↓
Přeju štěstí a schánějte hlásky..
1,Thinka-
www.chirklis.blog.cz
2,Nikíísek-
www.icelemon.blog.cz
1.Kolo končí 5.října..!

Diplomky a gliterky pro vás..!

22. září 2008 v 22:00 | nightbutterfly |  CeNkY for you..
Hojky..No snažila sem se ty diplomky dát sem ještě dnes,když sem to slíbila..Snad se vám budou líbit..:)A ostatní lidišky..pořád pro mě můžete hlasovat tady!!..a samozřejmě si psát o diplomky a glitterky..:)

Návštěvnost..(15.9. 2008 - 21.9. 2008)

22. září 2008 v 6:45 | nightbutterfly |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je:
Pondeli: 16
Utery: 11
Streda: 27
Ctvrtek: 28
Patek: 24
Sobota: 30
Nedele: 26
Celkem: 162
Sem mocinky ráda že už to je zase v normálu..:))Sice to není nijak zvlášť velký číslo..ale je fajn vidět že sem zas lidi choděj..:)

Keltský kříž

21. září 2008 v 13:48 | nightbutterfly |  Něco o mě
V srpnu sem byla na pouti a koupila sem si tam keltský kříž..a docela mě zajímalo co vlastně nosim na krku..Tak sem si to našla na netu..sice tomu moc nerozumim ale na krku je fakt pěknej..:))
Keltský kříž..
zobrazuje prej oporu světa (starobylého kruhu - mandaly) v křesťanském kříži. V kultovních a magických praktikách dává vizi nadšení, které osvěcuje. Je velmi starým a komplikovaným symbolem, znázorňujícím spojení Země a Ducha. Nechť je nošen všemi, kdož potřebují vedení a ochranu.
tady je foteška..:)

Jak zvýšit návštěvnost blogu?

21. září 2008 v 11:56 O mym blogu
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na blog....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidi nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Guano Apes. Metallica. Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.Baroko. Rokoko. Romantismus. Romantika. Paris Hilton. George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. David Backham. Viktoria Backham. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Heavy Metal. Jazz. Jungle. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Ska. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. auta. Ferrari. Lamborghini. Citroen. Škoda. Škoda oktavia. Toyota. BMW. Fotbal. AC Sparta Praha. SK Slavia. HC Sparta Praha. HC Slavia praka. FK Mladá Boleslav. HC Moeller Pardubice. Burza. Hokej. účesy. Láska. Bio. EKO. Testování na zvířatech.Velikonoce. Valentýn.puma, nike, adidas, zprávy, SMS, on-line, Citroen, Techno, Honda civic, helikoptera, vlak, Amerika, USA, krém, Kate Moss, řecko, Sopky, pohlednice, moře, blesky, Titanic, LOTR, Michal Bílek, Blažek, Rosický, Poštulka, Grygar, Kozáčik, Radoslav Zabavník, Řepka, Kadlec, Kisel, Mareš, Hušek, Žofčák, Daniel Kolář, Miroslav Matušovič, Jan rezek, Libor Došek, Dana Morávková, Jaromír Jágr, Siegel, Zelenka, Hesla, Cheaty, kody, download, mp4 Sice je to mrtě kravina,ale zkusit se to může ne?!?..

Hlásni pro mě..:)

21. září 2008 v 11:54 | nightbutterfly |  Hlásnete?
Lidišky..já vim už je to docela otravný to sem dávat..sama to nemám ráda ale moc bych chtěla vyhrát jako všichni ostatní..

tady!! ..Předem díky..Jo a kdo hlásne tak si napište o diplomek,glitterku..:)

Diplomky od vás..:)

20. září 2008 v 16:34 CeNkY for me..
Moc se omlouvám že tyhle krásný diplomky sem dávám až teď..ale nebyl totiž vůbec čas..a já na to pak nějak zapoměla..Takže je sem dávám až teď ale tyhle krásný diplomky ste prostě museli vidět..:))
A mocinky děkuju všem kdo ste je vyráběli...